3D mapa Punto Fijo

Satelitní mapa Punto Fijo

název bez diakritiky: Punto Fijo
správní zařazení: Carirubana, Falcon, Venezuela, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 11° 41' 59" North, 70° 11' 57" West

Punto Fijo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Punto FijoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Punto Fijo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Punto Fijo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Carirubana, Falcon, Venezuela, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 41' 59" North, 70° 11' 57" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Punto Fijo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Punto Fijo

Hotely Punto Fijo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Punto Fijo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Punto Fijo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Punto Fijo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Punto Fijo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Punto Fijo

3D mapa Punto Fijo v Google Earth

satelitní 3D mapa Punto Fijo, Venezuela

3D mapa Punto FijoGoogle Earth – podívejte se na Punto Fijo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Punto Fijo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Punto Fijo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Punto Fijo, Venezuela v Google Earth »

Letiště Punto Fijo a okolí

Letiště ve městě Punto Fijo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Punto Fijo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Punto Fijo (Venezuela)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Punto Fijo a celou oblast Venezuela. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Punto Fijo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Punto Fijo: textový odkaz

satelitní mapu Punto Fijo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Punto Fijo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Punto Fijo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Punto Fijo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Punto Fijo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Yakshino v oblasti Galichskiy rayon, Kostromskaya Oblast, Rusko
  2. Diseworth v oblasti Leicestershire County, East Midlands, England, Velká Británie
  3. Chircaiesti v oblasti Tighina, Moldávie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.