3D mapa Santo Domingo

Satelitní mapa Santo Domingo

název bez diakritiky: Santo Domingo
správní zařazení: Iribarren, Lara, Venezuela, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 10° 3' 0" North, 69° 20' 0" West

Santo Domingo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Santo DomingoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Santo Domingo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Santo Domingo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Iribarren, Lara, Venezuela, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 10° 3' 0" North, 69° 20' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Santo Domingo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Santo Domingo

Hotely Santo Domingo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Santo Domingo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Santo Domingo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Santo Domingo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Santo Domingo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Santo Domingo

3D mapa Santo Domingo v Google Earth

satelitní 3D mapa Santo Domingo, Venezuela

3D mapa Santo DomingoGoogle Earth – podívejte se na Santo Domingo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Santo Domingo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Santo Domingo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Santo Domingo, Venezuela v Google Earth »

Letiště Santo Domingo a okolí

Letiště ve městě Santo Domingo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Santo Domingo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Santo Domingo (Venezuela)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Santo Domingo a celou oblast Venezuela. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Santo Domingo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Santo Domingo: textový odkaz

satelitní mapu Santo Domingo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Santo Domingo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Santo Domingo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Santo Domingo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Santo Domingo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Altintas v oblasti Kutahya, Turecko
  2. Taesan-dong v oblasti Pyongyang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  3. Laczany v oblasti Radom I, Mazowieckie, Polsko
  4. Boutonville v oblasti Westchester County, New York, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.