3D mapa Caño Avispero

Satelitní mapa Caño Avispero

název bez diakritiky: Cano Avispero
správní zařazení: Obispo Ramos de Lora, Merida, Venezuela, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 8° 47' 8" North, 71° 31' 57" West

Caño Avispero a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Cano AvisperoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Caño Avispero. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Cano Avispero, administrativně je místo zařazeno do oblasti Obispo Ramos de Lora, Merida, Venezuela, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 8° 47' 8" North, 71° 31' 57" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Caño Avispero v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Caño Avispero

Hotely Caño Avispero: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Caño Avispero: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Caño Avispero, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Caño Avispero Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Caño Avispero. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Caño Avispero

3D mapa Caño Avispero v Google Earth

satelitní 3D mapa Caño Avispero, Venezuela

3D mapa Caño AvisperoGoogle Earth – podívejte se na Caño Avispero z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Caño Avispero dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Caño Avispero shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Caño Avispero, Venezuela v Google Earth »

Letiště Caño Avispero a okolí

Letiště ve městě Caño Avispero a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Caño Avispero říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Caño Avispero (Venezuela)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Caño Avispero a celou oblast Venezuela. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Caño Avispero

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Caño Avispero: textový odkaz

satelitní mapu Caño Avispero: obrázkový odkaz

satelitní mapu Caño Avispero

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Caño Avispero: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Caño Avispero: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Caño Avispero: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Wuteng v oblasti Momauk, Kachin, Barma
  2. Sakorihy v oblasti Tsihombe, Toliary, Madagaskar
  3. Kovshovo v oblasti Kholm-Zhirkovskiy rayon, Smolenskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.