3D mapa La Palencia

Satelitní mapa La Palencia

název bez diakritiky: La Palencia
správní zařazení: Bolivar, Monagas, Venezuela, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 10° 12' 49" North, 63° 10' 30" West

La Palencia a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa La PalenciaVítejte na stránce věnované satelitní mapě La Palencia. Název zobrazeného místa bez diakritiky je La Palencia, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bolivar, Monagas, Venezuela, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 10° 12' 49" North, 63° 10' 30" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: La Palencia v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely La Palencia

Hotely La Palencia: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely La Palencia: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě La Palencia, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě La Palencia Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě La Palencia. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města La Palencia

3D mapa La Palencia v Google Earth

satelitní 3D mapa La Palencia, Venezuela

3D mapa La PalenciaGoogle Earth – podívejte se na La Palencia z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu La Palencia dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu La Palencia shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa La Palencia, Venezuela v Google Earth »

Letiště La Palencia a okolí

Letiště ve městě La Palencia a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích La Palencia říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast La Palencia (Venezuela)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro La Palencia a celou oblast Venezuela. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu La Palencia

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu La Palencia: textový odkaz

satelitní mapu La Palencia: obrázkový odkaz

satelitní mapu La Palencia

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu La Palencia: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu La Palencia: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu La Palencia: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tarehri v oblasti Mansehra, N.W.F.P., Pákistán
  2. Mali Bula v oblasti Galomaro, Bafata, Guinea-Bissau
  3. Santa Catalina v oblasti Alban, Cundinamarca, Kolumbie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.