3D mapa Brisas del Chama

Satelitní mapa Brisas del Chama

název bez diakritiky: Brisas del Chama
správní zařazení: Colon, Zulia, Venezuela, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 8° 55' 22" North, 71° 37' 22" West

Brisas del Chama a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Brisas del ChamaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Brisas del Chama. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Brisas del Chama, administrativně je místo zařazeno do oblasti Colon, Zulia, Venezuela, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 8° 55' 22" North, 71° 37' 22" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Brisas del Chama v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Brisas del Chama

Hotely Brisas del Chama: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Brisas del Chama: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Brisas del Chama, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Brisas del Chama Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Brisas del Chama. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Brisas del Chama

3D mapa Brisas del Chama v Google Earth

satelitní 3D mapa Brisas del Chama, Venezuela

3D mapa Brisas del ChamaGoogle Earth – podívejte se na Brisas del Chama z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Brisas del Chama dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Brisas del Chama shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Brisas del Chama, Venezuela v Google Earth »

Letiště Brisas del Chama a okolí

Letiště ve městě Brisas del Chama a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Brisas del Chama říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Brisas del Chama (Venezuela)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Brisas del Chama a celou oblast Venezuela. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Brisas del Chama

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Brisas del Chama: textový odkaz

satelitní mapu Brisas del Chama: obrázkový odkaz

satelitní mapu Brisas del Chama

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Brisas del Chama: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Brisas del Chama: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Brisas del Chama: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hsinlonghpawngmong v oblasti Mong Hsat, Shan, Barma
  2. Ban Houmbeng v oblasti Naxaythong, Vientiane (Munic.), Laos

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.