3D mapa Caño Muerto

Satelitní mapa Caño Muerto

název bez diakritiky: Cano Muerto
správní zařazení: Isla, Zulia, Venezuela, Jižní Amerika
zeměpisná poloha: 9° 14' 0" North, 71° 49' 0" West

Caño Muerto a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Cano MuertoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Caño Muerto. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Cano Muerto, administrativně je místo zařazeno do oblasti Isla, Zulia, Venezuela, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 14' 0" North, 71° 49' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Caño Muerto v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Caño Muerto

Hotely Caño Muerto: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Caño Muerto: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Caño Muerto, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Caño Muerto Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Caño Muerto. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Caño Muerto

3D mapa Caño Muerto v Google Earth

satelitní 3D mapa Caño Muerto, Venezuela

3D mapa Caño MuertoGoogle Earth – podívejte se na Caño Muerto z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Caño Muerto dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Caño Muerto shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Caño Muerto, Venezuela v Google Earth »

Letiště Caño Muerto a okolí

Letiště ve městě Caño Muerto a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Caño Muerto říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Caño Muerto (Venezuela)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Caño Muerto a celou oblast Venezuela. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Caño Muerto

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Caño Muerto: textový odkaz

satelitní mapu Caño Muerto: obrázkový odkaz

satelitní mapu Caño Muerto

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Caño Muerto: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Caño Muerto: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Caño Muerto: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Toon v oblasti Occidental Mindoro, Region 4, Filipíny
  2. Jorel v oblasti Murcia, Murcia, Španělsko
  3. Bombwe v oblasti Bandundu, Demokratická republika Kongo (Zair)
  4. Villar v oblasti Lugo, Galicia, Španělsko
  5. Huanshan v oblasti Fuyang, Zhejiang, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.