3D mapa Phum Thmor Loech

Satelitní mapa Phum Thmor Loech

název bez diakritiky: Phum Thmor Loech
správní zařazení: Tri Ton, An Giang, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 10° 24' 0" North, 104° 58' 0" East

Phum Thmor Loech a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phum Thmor LoechVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phum Thmor Loech. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phum Thmor Loech, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tri Ton, An Giang, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 10° 24' 0" North, 104° 58' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phum Thmor Loech v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phum Thmor Loech

Hotely Phum Thmor Loech: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phum Thmor Loech: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phum Thmor Loech, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phum Thmor Loech Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phum Thmor Loech. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phum Thmor Loech

3D mapa Phum Thmor Loech v Google Earth

satelitní 3D mapa Phum Thmor Loech, Vietnam

3D mapa Phum Thmor LoechGoogle Earth – podívejte se na Phum Thmor Loech z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phum Thmor Loech dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phum Thmor Loech shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phum Thmor Loech, Vietnam v Google Earth »

Letiště Phum Thmor Loech a okolí

Letiště ve městě Phum Thmor Loech a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phum Thmor Loech říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phum Thmor Loech (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phum Thmor Loech a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phum Thmor Loech

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phum Thmor Loech: textový odkaz

satelitní mapu Phum Thmor Loech: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phum Thmor Loech

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phum Thmor Loech: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phum Thmor Loech: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phum Thmor Loech: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Machan v oblasti Sistan and Baluchestan, Írán
  2. Tan-agan v oblasti Romblon, Region 4, Filipíny
  3. Pir Morio v oblasti Nawab Shah, Sind, Pákistán
  4. Esmorode v oblasti La Coruna, Galicia, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.