3D mapa Lưu Xá

Satelitní mapa Lưu Xá

název bez diakritiky: Luu Xa
správní zařazení: Dong Hi, Bac Thai, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 21° 34' 0" North, 105° 52' 0" East

Lưu Xá a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Luu XaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Lưu Xá. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Luu Xa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dong Hi, Bac Thai, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 34' 0" North, 105° 52' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Lưu Xá v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Lưu Xá

Hotely Lưu Xá: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Lưu Xá: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Lưu Xá, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Lưu Xá Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Lưu Xá. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Lưu Xá

3D mapa Lưu Xá v Google Earth

satelitní 3D mapa Lưu Xá, Vietnam

3D mapa Lưu XáGoogle Earth – podívejte se na Lưu Xá z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Lưu Xá dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Lưu Xá shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Lưu Xá, Vietnam v Google Earth »

Letiště Lưu Xá a okolí

Letiště ve městě Lưu Xá a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Lưu Xá říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Lưu Xá (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Lưu Xá a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Lưu Xá

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Lưu Xá: textový odkaz

satelitní mapu Lưu Xá: obrázkový odkaz

satelitní mapu Lưu Xá

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Lưu Xá: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Lưu Xá: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Lưu Xá: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Oberellbach v oblasti Rottal-Inn, Niederbayern, Bayern, Německo
  2. Chak One Hundred One-Six AR v oblasti Sahiwal, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.