3D mapa Phú Ðô

Satelitní mapa Phú Ðô

název bez diakritiky: Phu Do
správní zařazení: Vo Nhai, Bac Thai, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 21° 46' 0" North, 105° 47' 0" East

Phú Ðô a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phu DoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Phú Ðô. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phu Do, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vo Nhai, Bac Thai, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 46' 0" North, 105° 47' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phú Ðô v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phú Ðô

Hotely Phú Ðô: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phú Ðô: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phú Ðô, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phú Ðô Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phú Ðô. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phú Ðô

3D mapa Phú Ðô v Google Earth

satelitní 3D mapa Phú Ðô, Vietnam

3D mapa Phú ÐôGoogle Earth – podívejte se na Phú Ðô z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phú Ðô dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phú Ðô shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phú Ðô, Vietnam v Google Earth »

Letiště Phú Ðô a okolí

Letiště ve městě Phú Ðô a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phú Ðô říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phú Ðô (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phú Ðô a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phú Ðô

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phú Ðô: textový odkaz

satelitní mapu Phú Ðô: obrázkový odkaz

satelitní mapu Phú Ðô

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phú Ðô: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phú Ðô: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phú Ðô: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Caldwells Addition v oblasti Wood County, Ohio, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.