3D mapa Xuân Hòa

Satelitní mapa Xuân Hòa

název bez diakritiky: Xuan Hoa
správní zařazení: Chau Thanh, Can Tho, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 9° 55' 0" North, 105° 53' 0" East

Xuân Hòa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Xuan HoaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Xuân Hòa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Xuan Hoa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chau Thanh, Can Tho, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 55' 0" North, 105° 53' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Xuân Hòa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Xuân Hòa

Hotely Xuân Hòa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Xuân Hòa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Xuân Hòa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Xuân Hòa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Xuân Hòa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Xuân Hòa

3D mapa Xuân Hòa v Google Earth

satelitní 3D mapa Xuân Hòa, Vietnam

3D mapa Xuân HòaGoogle Earth – podívejte se na Xuân Hòa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Xuân Hòa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Xuân Hòa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Xuân Hòa, Vietnam v Google Earth »

Letiště Xuân Hòa a okolí

Letiště ve městě Xuân Hòa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Xuân Hòa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Xuân Hòa (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Xuân Hòa a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Xuân Hòa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Xuân Hòa: textový odkaz

satelitní mapu Xuân Hòa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Xuân Hòa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Xuân Hòa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Xuân Hòa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Xuân Hòa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Khas Uddhamdi v oblasti Chandpur Zl, Chittagong Div, Bangladéš

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.