3D mapa Ấp Bình Phú

Satelitní mapa Ấp Bình Phú

název bez diakritiky: Ap Binh Phu
správní zařazení: Hong Ngu, Dong Thap, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 10° 56' 0" North, 105° 25' 0" East

Ấp Bình Phú a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ap Binh PhuVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ấp Bình Phú. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ap Binh Phu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hong Ngu, Dong Thap, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 10° 56' 0" North, 105° 25' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ấp Bình Phú v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ấp Bình Phú

Hotely Ấp Bình Phú: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ấp Bình Phú: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ấp Bình Phú, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ấp Bình Phú Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ấp Bình Phú. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ấp Bình Phú

3D mapa Ấp Bình Phú v Google Earth

satelitní 3D mapa Ấp Bình Phú, Vietnam

3D mapa Ấp Bình PhúGoogle Earth – podívejte se na Ấp Bình Phú z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ấp Bình Phú dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ấp Bình Phú shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ấp Bình Phú, Vietnam v Google Earth »

Letiště Ấp Bình Phú a okolí

Letiště ve městě Ấp Bình Phú a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ấp Bình Phú říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ấp Bình Phú (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ấp Bình Phú a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ấp Bình Phú

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ấp Bình Phú: textový odkaz

satelitní mapu Ấp Bình Phú: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ấp Bình Phú

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ấp Bình Phú: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ấp Bình Phú: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ấp Bình Phú: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ipsong-ni v oblasti Nampo, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Henleys v oblasti Frederick County, Maryland, Spojené státy americké
  3. Kieke v oblasti Mongo, Guera, Čad

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.