3D mapa Ấp Long Thâi

Satelitní mapa Ấp Long Thâi

název bez diakritiky: Ap Long Thai
správní zařazení: Hong Ngu, Dong Thap, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 10° 48' 0" North, 105° 20' 0" East

Ấp Long Thâi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ap Long ThaiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ấp Long Thâi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ap Long Thai, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hong Ngu, Dong Thap, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 10° 48' 0" North, 105° 20' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ấp Long Thâi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ấp Long Thâi

Hotely Ấp Long Thâi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ấp Long Thâi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ấp Long Thâi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ấp Long Thâi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ấp Long Thâi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ấp Long Thâi

3D mapa Ấp Long Thâi v Google Earth

satelitní 3D mapa Ấp Long Thâi, Vietnam

3D mapa Ấp Long ThâiGoogle Earth – podívejte se na Ấp Long Thâi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ấp Long Thâi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ấp Long Thâi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ấp Long Thâi, Vietnam v Google Earth »

Letiště Ấp Long Thâi a okolí

Letiště ve městě Ấp Long Thâi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ấp Long Thâi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ấp Long Thâi (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ấp Long Thâi a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ấp Long Thâi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ấp Long Thâi: textový odkaz

satelitní mapu Ấp Long Thâi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ấp Long Thâi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ấp Long Thâi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ấp Long Thâi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ấp Long Thâi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Shuitian v oblasti Xunyang, Shaanxi, Čína
  2. La Desir v oblasti Nord-Ouest, Haiti
  3. Ogradena Veche v oblasti Mehedinti, Rumunsko
  4. Palo Alto v oblasti Clay County, Mississippi, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.