3D mapa Ngọc Xuyên

Satelitní mapa Ngọc Xuyên

název bez diakritiky: Ngoc Xuyen
správní zařazení: Gia Luong, Ha Bac, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 21° 3' 0" North, 106° 9' 0" East

Ngọc Xuyên a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ngoc XuyenVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ngọc Xuyên. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ngoc Xuyen, administrativně je místo zařazeno do oblasti Gia Luong, Ha Bac, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 3' 0" North, 106° 9' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ngọc Xuyên v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ngọc Xuyên

Hotely Ngọc Xuyên: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ngọc Xuyên: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ngọc Xuyên, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ngọc Xuyên Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ngọc Xuyên. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ngọc Xuyên

3D mapa Ngọc Xuyên v Google Earth

satelitní 3D mapa Ngọc Xuyên, Vietnam

3D mapa Ngọc XuyênGoogle Earth – podívejte se na Ngọc Xuyên z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ngọc Xuyên dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ngọc Xuyên shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ngọc Xuyên, Vietnam v Google Earth »

Letiště Ngọc Xuyên a okolí

Letiště ve městě Ngọc Xuyên a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ngọc Xuyên říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ngọc Xuyên (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ngọc Xuyên a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ngọc Xuyên

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ngọc Xuyên: textový odkaz

satelitní mapu Ngọc Xuyên: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ngọc Xuyên

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ngọc Xuyên: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ngọc Xuyên: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ngọc Xuyên: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Xiazhai v oblasti Longsheng, Guangxi, Čína
  2. Damaoping v oblasti Ningyuan, Hunan, Čína
  3. Caragual v oblasti Nacaome, Valle, Honduras

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.