3D mapa Làng Na Tương

Satelitní mapa Làng Na Tương

název bez diakritiky: Lang Na Tuong
správní zařazení: Bac Quang, Ha Giang, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 22° 10' 0" North, 104° 46' 0" East

Làng Na Tương a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Lang Na TuongVítejte na stránce věnované satelitní mapě Làng Na Tương. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lang Na Tuong, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bac Quang, Ha Giang, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 10' 0" North, 104° 46' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Làng Na Tương v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Làng Na Tương

Hotely Làng Na Tương: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Làng Na Tương: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Làng Na Tương, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Làng Na Tương Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Làng Na Tương. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Làng Na Tương

3D mapa Làng Na Tương v Google Earth

satelitní 3D mapa Làng Na Tương, Vietnam

3D mapa Làng Na TươngGoogle Earth – podívejte se na Làng Na Tương z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Làng Na Tương dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Làng Na Tương shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Làng Na Tương, Vietnam v Google Earth »

Letiště Làng Na Tương a okolí

Letiště ve městě Làng Na Tương a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Làng Na Tương říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Làng Na Tương (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Làng Na Tương a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Làng Na Tương

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Làng Na Tương: textový odkaz

satelitní mapu Làng Na Tương: obrázkový odkaz

satelitní mapu Làng Na Tương

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Làng Na Tương: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Làng Na Tương: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Làng Na Tương: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Roshchino v oblasti Kargapolskiy rayon, Kurganskaya Oblast, Rusko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.