3D mapa Gia Quat Thuong

Satelitní mapa Gia Quat Thuong

název bez diakritiky: Gia Quat Thuong
správní zařazení: Dong Anh, Ha Noi, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 21° 3' 0" North, 105° 52' 0" East

Gia Quat Thuong a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Gia Quat ThuongVítejte na stránce věnované satelitní mapě Gia Quat Thuong. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Gia Quat Thuong, administrativně je místo zařazeno do oblasti Dong Anh, Ha Noi, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 3' 0" North, 105° 52' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Gia Quat Thuong v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Gia Quat Thuong

Hotely Gia Quat Thuong: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Gia Quat Thuong: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Gia Quat Thuong, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Gia Quat Thuong Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Gia Quat Thuong. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Gia Quat Thuong

3D mapa Gia Quat Thuong v Google Earth

satelitní 3D mapa Gia Quat Thuong, Vietnam

3D mapa Gia Quat ThuongGoogle Earth – podívejte se na Gia Quat Thuong z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Gia Quat Thuong dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Gia Quat Thuong shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Gia Quat Thuong, Vietnam v Google Earth »

Letiště Gia Quat Thuong a okolí

Letiště ve městě Gia Quat Thuong a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Gia Quat Thuong říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Gia Quat Thuong (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Gia Quat Thuong a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Gia Quat Thuong

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Gia Quat Thuong: textový odkaz

satelitní mapu Gia Quat Thuong: obrázkový odkaz

satelitní mapu Gia Quat Thuong

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Gia Quat Thuong: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Gia Quat Thuong: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Gia Quat Thuong: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Allahqoli v oblasti Kabul, Afghánistán
  2. Zhenchang v oblasti Laishui, Hebei, Čína
  3. Mayabon v oblasti Negros Oriental, Region 7, Filipíny
  4. Kremenje v oblasti Istra, Chorvatsko
  5. Ezusthegy v oblasti Pest, Maďarsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.