3D mapa Hao Nam

Satelitní mapa Hao Nam

název bez diakritiky: Hao Nam
správní zařazení: Inner City, Ha Noi, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 21° 2' 0" North, 105° 50' 0" East

Hao Nam a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Hao NamVítejte na stránce věnované satelitní mapě Hao Nam. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hao Nam, administrativně je místo zařazeno do oblasti Inner City, Ha Noi, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 2' 0" North, 105° 50' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Hao Nam v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Hao Nam

Hotely Hao Nam: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Hao Nam: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Hao Nam, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Hao Nam Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Hao Nam. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Hao Nam

3D mapa Hao Nam v Google Earth

satelitní 3D mapa Hao Nam, Vietnam

3D mapa Hao NamGoogle Earth – podívejte se na Hao Nam z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Hao Nam dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Hao Nam shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Hao Nam, Vietnam v Google Earth »

Letiště Hao Nam a okolí

Letiště ve městě Hao Nam a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Hao Nam říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Hao Nam (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Hao Nam a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Hao Nam

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Hao Nam: textový odkaz

satelitní mapu Hao Nam: obrázkový odkaz

satelitní mapu Hao Nam

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Hao Nam: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Hao Nam: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Hao Nam: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Baigong v oblasti Huiyang, Guangdong, Čína
  2. Ban Kaeng Manao v oblasti Sara Buri, Central, Thajsko
  3. La Chapena v oblasti Reynosa, Tamaulipas, Mexiko
  4. Esperin v oblasti Zanjan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.