3D mapa Liễu Giai

Satelitní mapa Liễu Giai

název bez diakritiky: Lieu Giai
správní zařazení: Inner City, Ha Noi, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 21° 2' 0" North, 105° 49' 0" East

Liễu Giai a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Lieu GiaiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Liễu Giai. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lieu Giai, administrativně je místo zařazeno do oblasti Inner City, Ha Noi, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 2' 0" North, 105° 49' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Liễu Giai v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Liễu Giai

Hotely Liễu Giai: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Liễu Giai: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Liễu Giai, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Liễu Giai Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Liễu Giai. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Liễu Giai

3D mapa Liễu Giai v Google Earth

satelitní 3D mapa Liễu Giai, Vietnam

3D mapa Liễu GiaiGoogle Earth – podívejte se na Liễu Giai z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Liễu Giai dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Liễu Giai shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Liễu Giai, Vietnam v Google Earth »

Letiště Liễu Giai a okolí

Letiště ve městě Liễu Giai a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Liễu Giai říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Liễu Giai (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Liễu Giai a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Liễu Giai

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Liễu Giai: textový odkaz

satelitní mapu Liễu Giai: obrázkový odkaz

satelitní mapu Liễu Giai

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Liễu Giai: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Liễu Giai: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Liễu Giai: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kampong Kuala Melong v oblasti Terengganu, Malajsie
  2. Franken Vorstadt v oblasti Stralsund, Mecklenburg-Vorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Německo
  3. Karanjia v oblasti Mayurbhanj, Orissa, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.