3D mapa Mỹ Ðúc

Satelitní mapa Mỹ Ðúc

název bez diakritiky: My Duc
správní zařazení: Inner City, Ha Noi, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 21° 1' 0" North, 105° 50' 0" East

Mỹ Ðúc a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa My DucVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mỹ Ðúc. Název zobrazeného místa bez diakritiky je My Duc, administrativně je místo zařazeno do oblasti Inner City, Ha Noi, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 1' 0" North, 105° 50' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mỹ Ðúc v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mỹ Ðúc

Hotely Mỹ Ðúc: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mỹ Ðúc: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mỹ Ðúc, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mỹ Ðúc Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mỹ Ðúc. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mỹ Ðúc

3D mapa Mỹ Ðúc v Google Earth

satelitní 3D mapa Mỹ Ðúc, Vietnam

3D mapa Mỹ ÐúcGoogle Earth – podívejte se na Mỹ Ðúc z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mỹ Ðúc dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mỹ Ðúc shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mỹ Ðúc, Vietnam v Google Earth »

Letiště Mỹ Ðúc a okolí

Letiště ve městě Mỹ Ðúc a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mỹ Ðúc říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mỹ Ðúc (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mỹ Ðúc a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mỹ Ðúc

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mỹ Ðúc: textový odkaz

satelitní mapu Mỹ Ðúc: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mỹ Ðúc

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mỹ Ðúc: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mỹ Ðúc: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mỹ Ðúc: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lumoto v oblasti Kibuku, Pallisa, Uganda
  2. Holthof v oblasti Nordvorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Německo
  3. Rovana v oblasti Inyo County, California, Spojené státy americké
  4. La Bussiere v oblasti Montlucon, Allier, Auvergne, Francie
  5. Santa Fe v oblasti Buriti, Maranhao, Brazílie
  6. Laran v oblasti Poopo, Oruro, Bolívie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.