3D mapa Thịnh Hào

Satelitní mapa Thịnh Hào

název bez diakritiky: Thinh Hao
správní zařazení: Inner City, Ha Noi, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 21° 1' 0" North, 105° 50' 0" East

Thịnh Hào a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Thinh HaoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Thịnh Hào. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Thinh Hao, administrativně je místo zařazeno do oblasti Inner City, Ha Noi, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 1' 0" North, 105° 50' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Thịnh Hào v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Thịnh Hào

Hotely Thịnh Hào: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Thịnh Hào: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Thịnh Hào, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Thịnh Hào Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Thịnh Hào. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Thịnh Hào

3D mapa Thịnh Hào v Google Earth

satelitní 3D mapa Thịnh Hào, Vietnam

3D mapa Thịnh HàoGoogle Earth – podívejte se na Thịnh Hào z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Thịnh Hào dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Thịnh Hào shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Thịnh Hào, Vietnam v Google Earth »

Letiště Thịnh Hào a okolí

Letiště ve městě Thịnh Hào a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Thịnh Hào říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Thịnh Hào (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Thịnh Hào a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Thịnh Hào

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Thịnh Hào: textový odkaz

satelitní mapu Thịnh Hào: obrázkový odkaz

satelitní mapu Thịnh Hào

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Thịnh Hào: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Thịnh Hào: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Thịnh Hào: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mkai-imnu v oblasti Mindat, Chin, Barma
  2. Mahall Ghurafat v oblasti North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen
  3. Maley v oblasti Madaoua, Tahoua, Niger
  4. Cimandegirang v oblasti Bogor, Jawa Barat, Indonésie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.