3D mapa Xuân Tao Xã

Satelitní mapa Xuân Tao Xã

název bez diakritiky: Xuan Tao Xa
správní zařazení: Tu Liem, Ha Noi, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 21° 4' 0" North, 105° 48' 0" East

Xuân Tao Xã a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Xuan Tao XaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Xuân Tao Xã. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Xuan Tao Xa, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tu Liem, Ha Noi, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 4' 0" North, 105° 48' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Xuân Tao Xã v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Xuân Tao Xã

Hotely Xuân Tao Xã: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Xuân Tao Xã: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Xuân Tao Xã, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Xuân Tao Xã Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Xuân Tao Xã. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Xuân Tao Xã

3D mapa Xuân Tao Xã v Google Earth

satelitní 3D mapa Xuân Tao Xã, Vietnam

3D mapa Xuân Tao XãGoogle Earth – podívejte se na Xuân Tao Xã z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Xuân Tao Xã dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Xuân Tao Xã shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Xuân Tao Xã, Vietnam v Google Earth »

Letiště Xuân Tao Xã a okolí

Letiště ve městě Xuân Tao Xã a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Xuân Tao Xã říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Xuân Tao Xã (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Xuân Tao Xã a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Xuân Tao Xã

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Xuân Tao Xã: textový odkaz

satelitní mapu Xuân Tao Xã: obrázkový odkaz

satelitní mapu Xuân Tao Xã

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Xuân Tao Xã: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Xuân Tao Xã: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Xuân Tao Xã: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Xom Bu Chum v oblasti My Xuyen, Soc Trang, Vietnam
  2. Tours-sur-Marne v oblasti Reims, Marne, Champagne-Ardenne, Francie
  3. Kindala v oblasti Bandundu, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.