3D mapa Ho Chi Minh City

Satelitní mapa Ho Chi Minh City

název bez diakritiky: Ho Chi Minh City
správní zařazení: Inner City, Ho Chi Minh City, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 10° 45' 0" North, 106° 40' 0" East

Ho Chi Minh City a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ho Chi Minh CityVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ho Chi Minh City. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ho Chi Minh City, administrativně je místo zařazeno do oblasti Inner City, Ho Chi Minh City, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 10° 45' 0" North, 106° 40' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ho Chi Minh City v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ho Chi Minh City

Hotely Ho Chi Minh City: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ho Chi Minh City: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ho Chi Minh City, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ho Chi Minh City Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ho Chi Minh City. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Ho Chi Minh City

3D mapa Ho Chi Minh City v Google Earth

satelitní 3D mapa Ho Chi Minh City, Vietnam

3D mapa Ho Chi Minh CityGoogle Earth – podívejte se na Ho Chi Minh City z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ho Chi Minh City dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ho Chi Minh City shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ho Chi Minh City, Vietnam v Google Earth »

Letiště Ho Chi Minh City a okolí

Letiště ve městě Ho Chi Minh City a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ho Chi Minh City říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ho Chi Minh City (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ho Chi Minh City a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ho Chi Minh City

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ho Chi Minh City: textový odkaz

satelitní mapu Ho Chi Minh City: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ho Chi Minh City

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ho Chi Minh City: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ho Chi Minh City: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ho Chi Minh City: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pabarabuk v oblasti Southern Highlands, Papua Nová Guinea
  2. Zhongsha v oblasti Beiliu, Guangxi, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.