3D mapa Xóm Rảy

Satelitní mapa Xóm Rảy

název bez diakritiky: Xom Ray
správní zařazení: Go Quao, Kien Giang, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 9° 50' 19" North, 105° 12' 18" East

Xóm Rảy a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Xom RayVítejte na stránce věnované satelitní mapě Xóm Rảy. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Xom Ray, administrativně je místo zařazeno do oblasti Go Quao, Kien Giang, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 9° 50' 19" North, 105° 12' 18" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Xóm Rảy v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Xóm Rảy

Hotely Xóm Rảy: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Xóm Rảy: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Xóm Rảy, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Xóm Rảy Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Xóm Rảy. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Xóm Rảy

3D mapa Xóm Rảy v Google Earth

satelitní 3D mapa Xóm Rảy, Vietnam

3D mapa Xóm RảyGoogle Earth – podívejte se na Xóm Rảy z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Xóm Rảy dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Xóm Rảy shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Xóm Rảy, Vietnam v Google Earth »

Letiště Xóm Rảy a okolí

Letiště ve městě Xóm Rảy a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Xóm Rảy říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Xóm Rảy (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Xóm Rảy a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Xóm Rảy

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Xóm Rảy: textový odkaz

satelitní mapu Xóm Rảy: obrázkový odkaz

satelitní mapu Xóm Rảy

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Xóm Rảy: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Xóm Rảy: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Xóm Rảy: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Yatankavak v oblasti Corum, Turecko
  2. Plombieres v oblasti Liege, Wallonne, Belgie
  3. Burjahab v oblasti Idlib, Sýrie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.