3D mapa Ấp Ðông An

Satelitní mapa Ấp Ðông An

název bez diakritiky: Ap Dong An
správní zařazení: Tan Hiep, Kien Giang, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 10° 7' 0" North, 105° 17' 0" East

Ấp Ðông An a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ap Dong AnVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ấp Ðông An. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ap Dong An, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tan Hiep, Kien Giang, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 10° 7' 0" North, 105° 17' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ấp Ðông An v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ấp Ðông An

Hotely Ấp Ðông An: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ấp Ðông An: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ấp Ðông An, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ấp Ðông An Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ấp Ðông An. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ấp Ðông An

3D mapa Ấp Ðông An v Google Earth

satelitní 3D mapa Ấp Ðông An, Vietnam

3D mapa Ấp Ðông AnGoogle Earth – podívejte se na Ấp Ðông An z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ấp Ðông An dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ấp Ðông An shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ấp Ðông An, Vietnam v Google Earth »

Letiště Ấp Ðông An a okolí

Letiště ve městě Ấp Ðông An a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ấp Ðông An říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ấp Ðông An (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ấp Ðông An a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ấp Ðông An

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ấp Ðông An: textový odkaz

satelitní mapu Ấp Ðông An: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ấp Ðông An

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ấp Ðông An: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ấp Ðông An: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ấp Ðông An: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Buena Vista v oblasti Arequipa, Arequipa, Peru
  2. Jindra Sarkari v oblasti Lahore, Punjab, Pákistán
  3. Bobolilie v oblasti Lakota, Lakota, Pobřeží slonoviny
  4. Da Vale v oblasti Paredes de Coura, Minho-Lima, Norte, Portugalsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.