3D mapa Nậm Cum

Satelitní mapa Nậm Cum

název bez diakritiky: Nam Cum
správní zařazení: Phong Tho, Lai Chau, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 22° 36' 0" North, 103° 10' 0" East

Nậm Cum a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Nam CumVítejte na stránce věnované satelitní mapě Nậm Cum. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Nam Cum, administrativně je místo zařazeno do oblasti Phong Tho, Lai Chau, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 36' 0" North, 103° 10' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Nậm Cum v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Nậm Cum

Hotely Nậm Cum: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Nậm Cum: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Nậm Cum, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Nậm Cum Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Nậm Cum. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Nậm Cum

3D mapa Nậm Cum v Google Earth

satelitní 3D mapa Nậm Cum, Vietnam

3D mapa Nậm CumGoogle Earth – podívejte se na Nậm Cum z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Nậm Cum dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Nậm Cum shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Nậm Cum, Vietnam v Google Earth »

Letiště Nậm Cum a okolí

Letiště ve městě Nậm Cum a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Nậm Cum říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Nậm Cum (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Nậm Cum a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Nậm Cum

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Nậm Cum: textový odkaz

satelitní mapu Nậm Cum: obrázkový odkaz

satelitní mapu Nậm Cum

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Nậm Cum: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Nậm Cum: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Nậm Cum: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tembawai Lubok v oblasti Sarawak, Malajsie
  2. Hallufah v oblasti Darfur, Súdán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.