3D mapa Bản Xong

Satelitní mapa Bản Xong

název bez diakritiky: Ban Xong
správní zařazení: Bac Son, Lang Son, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 21° 56' 0" North, 106° 13' 0" East

Bản Xong a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban XongVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bản Xong. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Xong, administrativně je místo zařazeno do oblasti Bac Son, Lang Son, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 56' 0" North, 106° 13' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bản Xong v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bản Xong

Hotely Bản Xong: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bản Xong: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bản Xong, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bản Xong Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bản Xong. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bản Xong

3D mapa Bản Xong v Google Earth

satelitní 3D mapa Bản Xong, Vietnam

3D mapa Bản XongGoogle Earth – podívejte se na Bản Xong z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bản Xong dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bản Xong shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bản Xong, Vietnam v Google Earth »

Letiště Bản Xong a okolí

Letiště ve městě Bản Xong a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bản Xong říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bản Xong (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bản Xong a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bản Xong

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bản Xong: textový odkaz

satelitní mapu Bản Xong: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bản Xong

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bản Xong: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bản Xong: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bản Xong: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Gushkohneh v oblasti Khuzestan, Írán
  2. Caile v oblasti Sunflower County, Mississippi, Spojené státy americké
  3. Krinov v oblasti Tachov, Plzeňský kraj, Česká republika
  4. San Pablo de Napa v oblasti Daniel Campos, Potosi, Bolívie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.