3D mapa Cha Pai

Satelitní mapa Cha Pai

název bez diakritiky: Cha Pai
správní zařazení: Sa Pa, Lao Cai, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 22° 21' 0" North, 103° 51' 0" East

Cha Pai a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Cha PaiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Cha Pai. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Cha Pai, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sa Pa, Lao Cai, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 21' 0" North, 103° 51' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Cha Pai v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Cha Pai

Hotely Cha Pai: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Cha Pai: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Cha Pai, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Cha Pai Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Cha Pai. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Cha Pai

3D mapa Cha Pai v Google Earth

satelitní 3D mapa Cha Pai, Vietnam

3D mapa Cha PaiGoogle Earth – podívejte se na Cha Pai z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Cha Pai dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Cha Pai shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Cha Pai, Vietnam v Google Earth »

Letiště Cha Pai a okolí

Letiště ve městě Cha Pai a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Cha Pai říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Cha Pai (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Cha Pai a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Cha Pai

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Cha Pai: textový odkaz

satelitní mapu Cha Pai: obrázkový odkaz

satelitní mapu Cha Pai

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Cha Pai: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Cha Pai: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Cha Pai: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Serracao Morais v oblasti Farim, Oio, Guinea-Bissau
  2. Goumoens-la-Ville v oblasti Vaud, Genferseeregion, Švýcarsko
  3. Mangu v oblasti Dir, N.W.F.P., Pákistán
  4. Jangikhun v oblasti Sistan and Baluchestan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.