3D mapa Chan Tchan

Satelitní mapa Chan Tchan

název bez diakritiky: Chan Tchan
správní zařazení: Sa Pa, Lao Cai, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 22° 21' 0" North, 103° 53' 0" East

Chan Tchan a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Chan TchanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chan Tchan. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chan Tchan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sa Pa, Lao Cai, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 21' 0" North, 103° 53' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chan Tchan v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chan Tchan

Hotely Chan Tchan: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chan Tchan: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chan Tchan, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chan Tchan Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chan Tchan. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chan Tchan

3D mapa Chan Tchan v Google Earth

satelitní 3D mapa Chan Tchan, Vietnam

3D mapa Chan TchanGoogle Earth – podívejte se na Chan Tchan z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chan Tchan dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chan Tchan shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chan Tchan, Vietnam v Google Earth »

Letiště Chan Tchan a okolí

Letiště ve městě Chan Tchan a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chan Tchan říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chan Tchan (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chan Tchan a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chan Tchan

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chan Tchan: textový odkaz

satelitní mapu Chan Tchan: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chan Tchan

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chan Tchan: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chan Tchan: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chan Tchan: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sachan Uno v oblasti Jakobabad, Sind, Pákistán
  2. Ndama v oblasti Dongou, Likouala, Konžská republika (Brazzaville)
  3. Salkaya v oblasti Elazig, Turecko
  4. Rattake v oblasti Gujranwala, Punjab, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.