3D mapa Giang Tả Tchay

Satelitní mapa Giang Tả Tchay

název bez diakritiky: Giang Ta Tchay
správní zařazení: Sa Pa, Lao Cai, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 22° 18' 0" North, 103° 52' 0" East

Giang Tả Tchay a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Giang Ta TchayVítejte na stránce věnované satelitní mapě Giang Tả Tchay. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Giang Ta Tchay, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sa Pa, Lao Cai, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 18' 0" North, 103° 52' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Giang Tả Tchay v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Giang Tả Tchay

Hotely Giang Tả Tchay: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Giang Tả Tchay: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Giang Tả Tchay, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Giang Tả Tchay Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Giang Tả Tchay. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Giang Tả Tchay

3D mapa Giang Tả Tchay v Google Earth

satelitní 3D mapa Giang Tả Tchay, Vietnam

3D mapa Giang Tả TchayGoogle Earth – podívejte se na Giang Tả Tchay z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Giang Tả Tchay dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Giang Tả Tchay shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Giang Tả Tchay, Vietnam v Google Earth »

Letiště Giang Tả Tchay a okolí

Letiště ve městě Giang Tả Tchay a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Giang Tả Tchay říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Giang Tả Tchay (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Giang Tả Tchay a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Giang Tả Tchay

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Giang Tả Tchay: textový odkaz

satelitní mapu Giang Tả Tchay: obrázkový odkaz

satelitní mapu Giang Tả Tchay

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Giang Tả Tchay: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Giang Tả Tchay: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Giang Tả Tchay: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Fort Parker v oblasti Limestone County, Texas, Spojené státy americké
  2. Goth Misri Khan Khosa v oblasti Jakobabad, Sind, Pákistán
  3. Tikare v oblasti Bimah, Kara, Togo
  4. Huqiubang v oblasti Wuxian, Jiangsu, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.