3D mapa Hầu Trư Ngài

Satelitní mapa Hầu Trư Ngài

název bez diakritiky: Hau Tru Ngai
správní zařazení: Sa Pa, Lao Cai, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 22° 20' 0" North, 103° 53' 0" East

Hầu Trư Ngài a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Hau Tru NgaiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Hầu Trư Ngài. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hau Tru Ngai, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sa Pa, Lao Cai, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 20' 0" North, 103° 53' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Hầu Trư Ngài v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Hầu Trư Ngài

Hotely Hầu Trư Ngài: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Hầu Trư Ngài: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Hầu Trư Ngài, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Hầu Trư Ngài Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Hầu Trư Ngài. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Hầu Trư Ngài

3D mapa Hầu Trư Ngài v Google Earth

satelitní 3D mapa Hầu Trư Ngài, Vietnam

3D mapa Hầu Trư NgàiGoogle Earth – podívejte se na Hầu Trư Ngài z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Hầu Trư Ngài dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Hầu Trư Ngài shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Hầu Trư Ngài, Vietnam v Google Earth »

Letiště Hầu Trư Ngài a okolí

Letiště ve městě Hầu Trư Ngài a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Hầu Trư Ngài říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Hầu Trư Ngài (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Hầu Trư Ngài a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Hầu Trư Ngài

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Hầu Trư Ngài: textový odkaz

satelitní mapu Hầu Trư Ngài: obrázkový odkaz

satelitní mapu Hầu Trư Ngài

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Hầu Trư Ngài: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Hầu Trư Ngài: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Hầu Trư Ngài: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pierrepont-sur-l'Arentele v oblasti Epinal, Vosges, Lorraine, Francie
  2. Trengereid v oblasti Hordaland, Norsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.