3D mapa Sâu Chùa

Satelitní mapa Sâu Chùa

název bez diakritiky: Sau Chua
správní zařazení: Sa Pa, Lao Cai, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 22° 20' 0" North, 103° 52' 0" East

Sâu Chùa a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sau ChuaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sâu Chùa. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sau Chua, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sa Pa, Lao Cai, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 20' 0" North, 103° 52' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sâu Chùa v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sâu Chùa

Hotely Sâu Chùa: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sâu Chùa: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sâu Chùa, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sâu Chùa Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sâu Chùa. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sâu Chùa

3D mapa Sâu Chùa v Google Earth

satelitní 3D mapa Sâu Chùa, Vietnam

3D mapa Sâu ChùaGoogle Earth – podívejte se na Sâu Chùa z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sâu Chùa dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sâu Chùa shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sâu Chùa, Vietnam v Google Earth »

Letiště Sâu Chùa a okolí

Letiště ve městě Sâu Chùa a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sâu Chùa říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sâu Chùa (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sâu Chùa a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sâu Chùa

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sâu Chùa: textový odkaz

satelitní mapu Sâu Chùa: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sâu Chùa

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sâu Chùa: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sâu Chùa: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sâu Chùa: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sanif Qin`ah v oblasti North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen
  2. Nagbema v oblasti Bo, Southern, Sierra Leone
  3. Varela v oblasti Cienaga, Magdalena, Kolumbie
  4. Choretimi v oblasti Cordillera, Santa Cruz, Bolívie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.