3D mapa Xóm Bà Giãi

Satelitní mapa Xóm Bà Giãi

název bez diakritiky: Xom Ba Giai
správní zařazení: Thu Thua, Long An, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 10° 39' 0" North, 106° 16' 0" East

Xóm Bà Giãi a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Xom Ba GiaiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Xóm Bà Giãi. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Xom Ba Giai, administrativně je místo zařazeno do oblasti Thu Thua, Long An, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 10° 39' 0" North, 106° 16' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Xóm Bà Giãi v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Xóm Bà Giãi

Hotely Xóm Bà Giãi: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Xóm Bà Giãi: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Xóm Bà Giãi, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Xóm Bà Giãi Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Xóm Bà Giãi. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Xóm Bà Giãi

3D mapa Xóm Bà Giãi v Google Earth

satelitní 3D mapa Xóm Bà Giãi, Vietnam

3D mapa Xóm Bà GiãiGoogle Earth – podívejte se na Xóm Bà Giãi z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Xóm Bà Giãi dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Xóm Bà Giãi shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Xóm Bà Giãi, Vietnam v Google Earth »

Letiště Xóm Bà Giãi a okolí

Letiště ve městě Xóm Bà Giãi a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Xóm Bà Giãi říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Xóm Bà Giãi (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Xóm Bà Giãi a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Xóm Bà Giãi

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Xóm Bà Giãi: textový odkaz

satelitní mapu Xóm Bà Giãi: obrázkový odkaz

satelitní mapu Xóm Bà Giãi

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Xóm Bà Giãi: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Xóm Bà Giãi: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Xóm Bà Giãi: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Umurlu v oblasti Batman, Turecko
  2. Bol'shakovo v oblasti Gusevskiy rayon, Kaliningradskaya Oblast, Rusko
  3. Nanshan v oblasti Fuqing, Fujian, Čína
  4. Kieko v oblasti Aribinda, Soum, Burkina Faso
  5. Ovunduk v oblasti Ordu, Turecko
  6. Elwinpet v oblasti Vizianagaram, Andhra Pradesh, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.