3D mapa Khánh Lộc

Satelitní mapa Khánh Lộc

název bez diakritiky: Khanh Loc
správní zařazení: Hung Nguyen, Nghe An, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 18° 36' 0" North, 105° 33' 0" East

Khánh Lộc a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Khanh LocVítejte na stránce věnované satelitní mapě Khánh Lộc. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Khanh Loc, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hung Nguyen, Nghe An, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 36' 0" North, 105° 33' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Khánh Lộc v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Khánh Lộc

Hotely Khánh Lộc: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Khánh Lộc: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Khánh Lộc, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Khánh Lộc Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Khánh Lộc. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Khánh Lộc

3D mapa Khánh Lộc v Google Earth

satelitní 3D mapa Khánh Lộc, Vietnam

3D mapa Khánh LộcGoogle Earth – podívejte se na Khánh Lộc z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Khánh Lộc dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Khánh Lộc shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Khánh Lộc, Vietnam v Google Earth »

Letiště Khánh Lộc a okolí

Letiště ve městě Khánh Lộc a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Khánh Lộc říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Khánh Lộc (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Khánh Lộc a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Khánh Lộc

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Khánh Lộc: textový odkaz

satelitní mapu Khánh Lộc: obrázkový odkaz

satelitní mapu Khánh Lộc

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Khánh Lộc: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Khánh Lộc: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Khánh Lộc: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Simbal Laihr v oblasti Jammu, Jammu and Kashmir, Indie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.