3D mapa Giáp Am

Satelitní mapa Giáp Am

název bez diakritiky: Giap Am
správní zařazení: Thanh Chuong, Nghe An, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 18° 50' 0" North, 105° 11' 0" East

Giáp Am a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Giap AmVítejte na stránce věnované satelitní mapě Giáp Am. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Giap Am, administrativně je místo zařazeno do oblasti Thanh Chuong, Nghe An, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 18° 50' 0" North, 105° 11' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Giáp Am v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Giáp Am

Hotely Giáp Am: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Giáp Am: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Giáp Am, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Giáp Am Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Giáp Am. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Giáp Am

3D mapa Giáp Am v Google Earth

satelitní 3D mapa Giáp Am, Vietnam

3D mapa Giáp AmGoogle Earth – podívejte se na Giáp Am z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Giáp Am dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Giáp Am shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Giáp Am, Vietnam v Google Earth »

Letiště Giáp Am a okolí

Letiště ve městě Giáp Am a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Giáp Am říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Giáp Am (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Giáp Am a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Giáp Am

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Giáp Am: textový odkaz

satelitní mapu Giáp Am: obrázkový odkaz

satelitní mapu Giáp Am

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Giáp Am: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Giáp Am: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Giáp Am: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Roza Mian Ghulam Ahmad v oblasti Muzaffargarh, Punjab, Pákistán
  2. Sarykopa v oblasti Aktyubinsk, Kazachstán
  3. Taima v oblasti Tonkolili, Northern, Sierra Leone
  4. Najafabad v oblasti Horasan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.