3D mapa Ninh Bình

Satelitní mapa Ninh Bình

název bez diakritiky: Ninh Binh
správní zařazení: Ninh Binh, Ninh Binh, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 20° 15' 14" North, 105° 58' 30" East

Ninh Bình a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ninh BinhVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ninh Bình. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ninh Binh, administrativně je místo zařazeno do oblasti Ninh Binh, Ninh Binh, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 15' 14" North, 105° 58' 30" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ninh Bình v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ninh Bình

Hotely Ninh Bình: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ninh Bình: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ninh Bình, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ninh Bình Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ninh Bình. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Ninh Bình

3D mapa Ninh Bình v Google Earth

satelitní 3D mapa Ninh Bình, Vietnam

3D mapa Ninh BìnhGoogle Earth – podívejte se na Ninh Bình z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ninh Bình dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ninh Bình shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ninh Bình, Vietnam v Google Earth »

Letiště Ninh Bình a okolí

Letiště ve městě Ninh Bình a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ninh Bình říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ninh Bình (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ninh Bình a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ninh Bình

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ninh Bình: textový odkaz

satelitní mapu Ninh Bình: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ninh Bình

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ninh Bình: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ninh Bình: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ninh Bình: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Durino Brdo v oblasti Crna Gora, Srbsko a Černá Hora
  2. Greenhills v oblasti York, Western Australia, Austrálie
  3. Tall Musayhib v oblasti Dhi-Qar, Irák

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.