3D mapa Liên Trì (3)

Satelitní mapa Liên Trì (3)

název bez diakritiky: Lien Tri (3)
správní zařazení: Tuy Hoa, Phu Yen, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 13° 6' 0" North, 109° 18' 0" East

Liên Trì (3) a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Lien Tri (3)Vítejte na stránce věnované satelitní mapě Liên Trì (3). Název zobrazeného místa bez diakritiky je Lien Tri (3), administrativně je místo zařazeno do oblasti Tuy Hoa, Phu Yen, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 6' 0" North, 109° 18' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Liên Trì (3) v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Liên Trì (3)

Hotely Liên Trì (3): rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Liên Trì (3): garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Liên Trì (3), od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Liên Trì (3) Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Liên Trì (3). Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Liên Trì (3)

3D mapa Liên Trì (3) v Google Earth

satelitní 3D mapa Liên Trì (3), Vietnam

3D mapa Liên Trì (3)Google Earth – podívejte se na Liên Trì (3) z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Liên Trì (3) dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Liên Trì (3) shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Liên Trì (3), Vietnam v Google Earth »

Letiště Liên Trì (3) a okolí

Letiště ve městě Liên Trì (3) a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Liên Trì (3) říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Liên Trì (3) (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Liên Trì (3) a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Liên Trì (3)

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Liên Trì (3): textový odkaz

satelitní mapu Liên Trì (3): obrázkový odkaz

satelitní mapu Liên Trì (3)

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Liên Trì (3): malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Liên Trì (3): středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Liên Trì (3): velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Padapada v oblasti Tarlac, Region 3, Filipíny
  2. Gaocun v oblasti Shahe, Hebei, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.