3D mapa Phương Ðình (1)

Satelitní mapa Phương Ðình (1)

název bez diakritiky: Phuong Dinh (1)
správní zařazení: Nghia Hanh, Quang Ngai, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 15° 13' 0" North, 108° 40' 0" East

Phương Ðình (1) a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Phuong Dinh (1)Vítejte na stránce věnované satelitní mapě Phương Ðình (1). Název zobrazeného místa bez diakritiky je Phuong Dinh (1), administrativně je místo zařazeno do oblasti Nghia Hanh, Quang Ngai, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 15° 13' 0" North, 108° 40' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Phương Ðình (1) v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Phương Ðình (1)

Hotely Phương Ðình (1): rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Phương Ðình (1): garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Phương Ðình (1), od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Phương Ðình (1) Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Phương Ðình (1). Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Phương Ðình (1)

3D mapa Phương Ðình (1) v Google Earth

satelitní 3D mapa Phương Ðình (1), Vietnam

3D mapa Phương Ðình (1)Google Earth – podívejte se na Phương Ðình (1) z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Phương Ðình (1) dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Phương Ðình (1) shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Phương Ðình (1), Vietnam v Google Earth »

Letiště Phương Ðình (1) a okolí

Letiště ve městě Phương Ðình (1) a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Phương Ðình (1) říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Phương Ðình (1) (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Phương Ðình (1) a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Phương Ðình (1)

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Phương Ðình (1): textový odkaz

satelitní mapu Phương Ðình (1): obrázkový odkaz

satelitní mapu Phương Ðình (1)

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Phương Ðình (1): malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Phương Ðình (1): středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Phương Ðình (1): velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bukkoy v oblasti Kastamonu, Turecko
  2. Sanjaedok v oblasti North Hamgyong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  3. Liandan v oblasti New Ireland, Papua Nová Guinea
  4. Rangasri v oblasti Barisal Zl, Barisal Div, Bangladéš

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.