3D mapa Tiêu Giao

Satelitní mapa Tiêu Giao

název bez diakritiky: Tieu Giao
správní zařazení: Hoanh Bo, Quang Ninh, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 20° 59' 0" North, 107° 0' 0" East

Tiêu Giao a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tieu GiaoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tiêu Giao. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tieu Giao, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hoanh Bo, Quang Ninh, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 59' 0" North, 107° 0' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tiêu Giao v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tiêu Giao

Hotely Tiêu Giao: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tiêu Giao: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tiêu Giao, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tiêu Giao Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tiêu Giao. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tiêu Giao

3D mapa Tiêu Giao v Google Earth

satelitní 3D mapa Tiêu Giao, Vietnam

3D mapa Tiêu GiaoGoogle Earth – podívejte se na Tiêu Giao z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tiêu Giao dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tiêu Giao shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tiêu Giao, Vietnam v Google Earth »

Letiště Tiêu Giao a okolí

Letiště ve městě Tiêu Giao a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tiêu Giao říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tiêu Giao (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tiêu Giao a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tiêu Giao

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tiêu Giao: textový odkaz

satelitní mapu Tiêu Giao: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tiêu Giao

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tiêu Giao: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tiêu Giao: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tiêu Giao: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Melene v oblasti Woleu (Oyem), Wouleu-Ntem, Gabun
  2. Kai v oblasti Sikasso, Mali
  3. Dacovici v oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora
  4. Sabugueira v oblasti La Coruna, Galicia, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.