3D mapa Khu Ha Lâm

Satelitní mapa Khu Ha Lâm

název bez diakritiky: Khu Ha Lam
správní zařazení: Hon Gai, Quang Ninh, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 20° 58' 0" North, 107° 7' 0" East

Khu Ha Lâm a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Khu Ha LamVítejte na stránce věnované satelitní mapě Khu Ha Lâm. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Khu Ha Lam, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hon Gai, Quang Ninh, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 58' 0" North, 107° 7' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Khu Ha Lâm v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Khu Ha Lâm

Hotely Khu Ha Lâm: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Khu Ha Lâm: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Khu Ha Lâm, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Khu Ha Lâm Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Khu Ha Lâm. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Khu Ha Lâm

3D mapa Khu Ha Lâm v Google Earth

satelitní 3D mapa Khu Ha Lâm, Vietnam

3D mapa Khu Ha LâmGoogle Earth – podívejte se na Khu Ha Lâm z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Khu Ha Lâm dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Khu Ha Lâm shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Khu Ha Lâm, Vietnam v Google Earth »

Letiště Khu Ha Lâm a okolí

Letiště ve městě Khu Ha Lâm a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Khu Ha Lâm říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Khu Ha Lâm (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Khu Ha Lâm a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Khu Ha Lâm

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Khu Ha Lâm: textový odkaz

satelitní mapu Khu Ha Lâm: obrázkový odkaz

satelitní mapu Khu Ha Lâm

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Khu Ha Lâm: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Khu Ha Lâm: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Khu Ha Lâm: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kirilovskoye v oblasti Peremyshlskiy rayon, Kaluzhskaya Oblast, Rusko
  2. Hilltown v oblasti Wexford, South East, Irsko
  3. Progress v oblasti Rzhaksinskiy rayon, Tambovskaya Oblast, Rusko
  4. Ban Phonxai v oblasti Viengkham, Luang Prabang, Laos
  5. La Envidia v oblasti Warnes, Santa Cruz, Bolívie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.