3D mapa Khu Ông Láo

Satelitní mapa Khu Ông Láo

název bez diakritiky: Khu Ong Lao
správní zařazení: Hon Gai, Quang Ninh, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 20° 59' 0" North, 107° 7' 0" East

Khu Ông Láo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Khu Ong LaoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Khu Ông Láo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Khu Ong Lao, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hon Gai, Quang Ninh, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 59' 0" North, 107° 7' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Khu Ông Láo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Khu Ông Láo

Hotely Khu Ông Láo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Khu Ông Láo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Khu Ông Láo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Khu Ông Láo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Khu Ông Láo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Khu Ông Láo

3D mapa Khu Ông Láo v Google Earth

satelitní 3D mapa Khu Ông Láo, Vietnam

3D mapa Khu Ông LáoGoogle Earth – podívejte se na Khu Ông Láo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Khu Ông Láo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Khu Ông Láo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Khu Ông Láo, Vietnam v Google Earth »

Letiště Khu Ông Láo a okolí

Letiště ve městě Khu Ông Láo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Khu Ông Láo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Khu Ông Láo (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Khu Ông Láo a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Khu Ông Láo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Khu Ông Láo: textový odkaz

satelitní mapu Khu Ông Láo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Khu Ông Láo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Khu Ông Láo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Khu Ông Láo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Khu Ông Láo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Jim v oblasti Manhica, Maputo, Mozambik
  2. Anyinam v oblasti Amenfi, Western, Ghana
  3. Pinetown v oblasti Pinetown (O), KwazuluNatal, Jižní Afrika

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.