3D mapa Xóm Ba Lũ

Satelitní mapa Xóm Ba Lũ

název bez diakritiky: Xom Ba Lu
správní zařazení: Huong Hoa, Quang Tri, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 16° 39' 0" North, 106° 44' 0" East

Xóm Ba Lũ a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Xom Ba LuVítejte na stránce věnované satelitní mapě Xóm Ba Lũ. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Xom Ba Lu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Huong Hoa, Quang Tri, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 16° 39' 0" North, 106° 44' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Xóm Ba Lũ v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Xóm Ba Lũ

Hotely Xóm Ba Lũ: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Xóm Ba Lũ: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Xóm Ba Lũ, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Xóm Ba Lũ Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Xóm Ba Lũ. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Xóm Ba Lũ

3D mapa Xóm Ba Lũ v Google Earth

satelitní 3D mapa Xóm Ba Lũ, Vietnam

3D mapa Xóm Ba LũGoogle Earth – podívejte se na Xóm Ba Lũ z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Xóm Ba Lũ dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Xóm Ba Lũ shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Xóm Ba Lũ, Vietnam v Google Earth »

Letiště Xóm Ba Lũ a okolí

Letiště ve městě Xóm Ba Lũ a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Xóm Ba Lũ říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Xóm Ba Lũ (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Xóm Ba Lũ a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Xóm Ba Lũ

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Xóm Ba Lũ: textový odkaz

satelitní mapu Xóm Ba Lũ: obrázkový odkaz

satelitní mapu Xóm Ba Lũ

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Xóm Ba Lũ: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Xóm Ba Lũ: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Xóm Ba Lũ: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Maldonado v oblasti La Vega, Dominikánská republika
  2. Na-yok v oblasti Lashio, Shan, Barma

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.