3D mapa Bản Na Nhiu

Satelitní mapa Bản Na Nhiu

název bez diakritiky: Ban Na Nhiu
správní zařazení: Mai Son, Son La, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 21° 1' 0" North, 104° 4' 0" East

Bản Na Nhiu a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ban Na NhiuVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bản Na Nhiu. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ban Na Nhiu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mai Son, Son La, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 1' 0" North, 104° 4' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bản Na Nhiu v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bản Na Nhiu

Hotely Bản Na Nhiu: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bản Na Nhiu: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bản Na Nhiu, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bản Na Nhiu Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bản Na Nhiu. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bản Na Nhiu

3D mapa Bản Na Nhiu v Google Earth

satelitní 3D mapa Bản Na Nhiu, Vietnam

3D mapa Bản Na NhiuGoogle Earth – podívejte se na Bản Na Nhiu z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bản Na Nhiu dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bản Na Nhiu shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bản Na Nhiu, Vietnam v Google Earth »

Letiště Bản Na Nhiu a okolí

Letiště ve městě Bản Na Nhiu a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bản Na Nhiu říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bản Na Nhiu (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bản Na Nhiu a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bản Na Nhiu

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bản Na Nhiu: textový odkaz

satelitní mapu Bản Na Nhiu: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bản Na Nhiu

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bản Na Nhiu: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bản Na Nhiu: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bản Na Nhiu: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Las Cuevitas v oblasti San Miguelito, Intibuca, Honduras
  2. Winnemucca v oblasti Humboldt County, Nevada, Spojené státy americké
  3. North Maryland v oblasti East Baton Rouge Parish, Louisiana, Spojené státy americké
  4. Kourou v oblasti Mbaki, Lobaye, Středoafrická republika
  5. Parang v oblasti Camarines Norte, Region 5, Filipíny

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.