3D mapa Bang Phu

Satelitní mapa Bang Phu

název bez diakritiky: Bang Phu
správní zařazení: Moc Chau, Son La, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 20° 45' 0" North, 104° 30' 0" East

Bang Phu a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bang PhuVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bang Phu. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bang Phu, administrativně je místo zařazeno do oblasti Moc Chau, Son La, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 20° 45' 0" North, 104° 30' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bang Phu v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bang Phu

Hotely Bang Phu: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bang Phu: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bang Phu, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bang Phu Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bang Phu. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bang Phu

3D mapa Bang Phu v Google Earth

satelitní 3D mapa Bang Phu, Vietnam

3D mapa Bang PhuGoogle Earth – podívejte se na Bang Phu z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bang Phu dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bang Phu shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bang Phu, Vietnam v Google Earth »

Letiště Bang Phu a okolí

Letiště ve městě Bang Phu a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bang Phu říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bang Phu (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bang Phu a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bang Phu

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bang Phu: textový odkaz

satelitní mapu Bang Phu: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bang Phu

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bang Phu: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bang Phu: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bang Phu: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kerdiles v oblasti Morlaix, Finistere, Bretagne, Francie
  2. Vossora v oblasti Gbomblora, Poni, Burkina Faso
  3. Kelegammana v oblasti Sabaragamuwa, Srí Lanka

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.