3D mapa Ấp Bu Thạnh

Satelitní mapa Ấp Bu Thạnh

název bez diakritiky: Ap Bu Thanh
správní zařazení: Binh Long, Song Be, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 11° 42' 0" North, 106° 41' 0" East

Ấp Bu Thạnh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Ap Bu ThanhVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ấp Bu Thạnh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ap Bu Thanh, administrativně je místo zařazeno do oblasti Binh Long, Song Be, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 11° 42' 0" North, 106° 41' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ấp Bu Thạnh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ấp Bu Thạnh

Hotely Ấp Bu Thạnh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ấp Bu Thạnh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ấp Bu Thạnh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ấp Bu Thạnh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ấp Bu Thạnh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ấp Bu Thạnh

3D mapa Ấp Bu Thạnh v Google Earth

satelitní 3D mapa Ấp Bu Thạnh, Vietnam

3D mapa Ấp Bu ThạnhGoogle Earth – podívejte se na Ấp Bu Thạnh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ấp Bu Thạnh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ấp Bu Thạnh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ấp Bu Thạnh, Vietnam v Google Earth »

Letiště Ấp Bu Thạnh a okolí

Letiště ve městě Ấp Bu Thạnh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ấp Bu Thạnh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ấp Bu Thạnh (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ấp Bu Thạnh a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ấp Bu Thạnh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ấp Bu Thạnh: textový odkaz

satelitní mapu Ấp Bu Thạnh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ấp Bu Thạnh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ấp Bu Thạnh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ấp Bu Thạnh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ấp Bu Thạnh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Magonga v oblasti Gwembe, Southern, Zambie
  2. Duptara v oblasti Narayanganj Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  3. Lakshmipur v oblasti Rajshahi Zl, Rajshahi Div, Bangladéš
  4. Progress v oblasti Washington County, Oregon, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.