3D mapa Khao Khai

Satelitní mapa Khao Khai

název bez diakritiky: Khao Khai
správní zařazení: Na Hang, Tuyen Quang, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 22° 29' 0" North, 105° 28' 0" East

Khao Khai a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Khao KhaiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Khao Khai. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Khao Khai, administrativně je místo zařazeno do oblasti Na Hang, Tuyen Quang, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 22° 29' 0" North, 105° 28' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Khao Khai v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Khao Khai

Hotely Khao Khai: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Khao Khai: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Khao Khai, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Khao Khai Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Khao Khai. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Khao Khai

3D mapa Khao Khai v Google Earth

satelitní 3D mapa Khao Khai, Vietnam

3D mapa Khao KhaiGoogle Earth – podívejte se na Khao Khai z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Khao Khai dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Khao Khai shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Khao Khai, Vietnam v Google Earth »

Letiště Khao Khai a okolí

Letiště ve městě Khao Khai a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Khao Khai říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Khao Khai (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Khao Khai a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Khao Khai

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Khao Khai: textový odkaz

satelitní mapu Khao Khai: obrázkový odkaz

satelitní mapu Khao Khai

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Khao Khai: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Khao Khai: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Khao Khai: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ban Dong Yang v oblasti Sing Buri, Central, Thajsko
  2. La Ronda v oblasti Asturias, Asturias, Španělsko
  3. Ambodisakoa v oblasti Befandriana-Nord, Mahajanga, Madagaskar

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.