3D mapa Yên Giúng

Satelitní mapa Yên Giúng

název bez diakritiky: Yen Giung
správní zařazení: Van Yen, Yen Bai, Vietnam, Asie
zeměpisná poloha: 21° 52' 0" North, 104° 43' 0" East

Yên Giúng a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Yen GiungVítejte na stránce věnované satelitní mapě Yên Giúng. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Yen Giung, administrativně je místo zařazeno do oblasti Van Yen, Yen Bai, Vietnam, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 21° 52' 0" North, 104° 43' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Yên Giúng v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Yên Giúng

Hotely Yên Giúng: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Yên Giúng: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Yên Giúng, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Yên Giúng Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Yên Giúng. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Yên Giúng

3D mapa Yên Giúng v Google Earth

satelitní 3D mapa Yên Giúng, Vietnam

3D mapa Yên GiúngGoogle Earth – podívejte se na Yên Giúng z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Yên Giúng dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Yên Giúng shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Yên Giúng, Vietnam v Google Earth »

Letiště Yên Giúng a okolí

Letiště ve městě Yên Giúng a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Yên Giúng říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Yên Giúng (Vietnam)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Yên Giúng a celou oblast Vietnam. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Yên Giúng

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Yên Giúng: textový odkaz

satelitní mapu Yên Giúng: obrázkový odkaz

satelitní mapu Yên Giúng

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Yên Giúng: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Yên Giúng: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Yên Giúng: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hjelset v oblasti More og Romsdal, Norsko
  2. Dalkoz v oblasti Cankiri, Turecko
  3. Scheinbuch v oblasti Bodenseekreis, Tubingen, Baden-Wurttemberg, Německo
  4. Mepina v oblasti Cuamba, Nassa, Mozambik
  5. Asboga v oblasti Kars, Turecko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.