3D mapa Chironga

Satelitní mapa Chironga

název bez diakritiky: Chironga
správní zařazení: Petauke, Eastern, Zambie, Afrika
zeměpisná poloha: 13° 54' 0" South, 31° 33' 0" East

Chironga a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ChirongaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chironga. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chironga, administrativně je místo zařazeno do oblasti Petauke, Eastern, Zambie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 13° 54' 0" South, 31° 33' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chironga v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chironga

Hotely Chironga: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chironga: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chironga, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chironga Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chironga. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chironga

3D mapa Chironga v Google Earth

satelitní 3D mapa Chironga, Zambie

3D mapa ChirongaGoogle Earth – podívejte se na Chironga z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chironga dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chironga shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chironga, Zambie v Google Earth »

Letiště Chironga a okolí

Letiště ve městě Chironga a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chironga říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chironga (Zambie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chironga a celou oblast Zambie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chironga

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chironga: textový odkaz

satelitní mapu Chironga: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chironga

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chironga: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chironga: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chironga: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La Herma v oblasti San Felipe, Guanajuato, Mexiko
  2. Gioux v oblasti Aubusson, Creuse, Limousin, Francie
  3. Binnsounga v oblasti Mindouli, Pool, Konžská republika (Brazzaville)
  4. Kalfou v oblasti Mayo-Danay, Extreme-Nord, Kamerun

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.