3D mapa Chimbolo

Satelitní mapa Chimbolo

název bez diakritiky: Chimbolo
správní zařazení: Isoka, Northern, Zambie, Afrika
zeměpisná poloha: 10° 7' 0" South, 33° 2' 0" East

Chimbolo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ChimboloVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chimbolo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chimbolo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Isoka, Northern, Zambie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 10° 7' 0" South, 33° 2' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chimbolo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chimbolo

Hotely Chimbolo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chimbolo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chimbolo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chimbolo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chimbolo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Chimbolo

3D mapa Chimbolo v Google Earth

satelitní 3D mapa Chimbolo, Zambie

3D mapa ChimboloGoogle Earth – podívejte se na Chimbolo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chimbolo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chimbolo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chimbolo, Zambie v Google Earth »

Letiště Chimbolo a okolí

Letiště ve městě Chimbolo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chimbolo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chimbolo (Zambie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chimbolo a celou oblast Zambie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chimbolo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chimbolo: textový odkaz

satelitní mapu Chimbolo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chimbolo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chimbolo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chimbolo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chimbolo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Mirgorodka v oblasti Okoneshnikovskiy rayon, Omskaya Oblast, Rusko
  2. Kouta v oblasti Ngamaba (Brazzaville), Pool, Konžská republika (Brazzaville)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.