3D mapa Banakachele

Satelitní mapa Banakachele

název bez diakritiky: Banakachele
správní zařazení: Namwala, Southern, Zambie, Afrika
zeměpisná poloha: 15° 43' 0" South, 27° 12' 0" East

Banakachele a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BanakacheleVítejte na stránce věnované satelitní mapě Banakachele. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Banakachele, administrativně je místo zařazeno do oblasti Namwala, Southern, Zambie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 15° 43' 0" South, 27° 12' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Banakachele v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Banakachele

Hotely Banakachele: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Banakachele: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Banakachele, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Banakachele Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Banakachele. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Banakachele

3D mapa Banakachele v Google Earth

satelitní 3D mapa Banakachele, Zambie

3D mapa BanakacheleGoogle Earth – podívejte se na Banakachele z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Banakachele dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Banakachele shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Banakachele, Zambie v Google Earth »

Letiště Banakachele a okolí

Letiště ve městě Banakachele a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Banakachele říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Banakachele (Zambie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Banakachele a celou oblast Zambie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Banakachele

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Banakachele: textový odkaz

satelitní mapu Banakachele: obrázkový odkaz

satelitní mapu Banakachele

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Banakachele: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Banakachele: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Banakachele: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Los Playones v oblasti Colon, Colon, Panama
  2. Tebhaya v oblasti Naogaon Zl, Rajshahi Div, Bangladéš
  3. Hesin v oblasti Buulo Burdo (Bula-Brif), Hiiran, Somálsko
  4. La Raya v oblasti Lambayeque, Lambayeque, Peru
  5. North Rezakpur v oblasti Noakhali Zl, Chittagong Div, Bangladéš
  6. Lukovtsyno v oblasti Chukhlomskiy rayon, Kostromskaya Oblast, Rusko
  7. Ayagama v oblasti Sabaragamuwa, Srí Lanka

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.