3D mapa Makunku

Satelitní mapa Makunku

název bez diakritiky: Makunku
správní zařazení: Namwala, Southern, Zambie, Afrika
zeměpisná poloha: 15° 51' 0" South, 26° 33' 0" East

Makunku a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MakunkuVítejte na stránce věnované satelitní mapě Makunku. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Makunku, administrativně je místo zařazeno do oblasti Namwala, Southern, Zambie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 15° 51' 0" South, 26° 33' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Makunku v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Makunku

Hotely Makunku: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Makunku: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Makunku, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Makunku Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Makunku. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Makunku

3D mapa Makunku v Google Earth

satelitní 3D mapa Makunku, Zambie

3D mapa MakunkuGoogle Earth – podívejte se na Makunku z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Makunku dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Makunku shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Makunku, Zambie v Google Earth »

Letiště Makunku a okolí

Letiště ve městě Makunku a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Makunku říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Makunku (Zambie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Makunku a celou oblast Zambie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Makunku

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Makunku: textový odkaz

satelitní mapu Makunku: obrázkový odkaz

satelitní mapu Makunku

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Makunku: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Makunku: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Makunku: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sangsongp'yong v oblasti North Hamgyong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  2. Ap Lang Nay v oblasti Vinh Loi, Minh Hai, Vietnam
  3. Harp v oblasti Frederick County, Maryland, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.