3D mapa Namwala

Satelitní mapa Namwala

název bez diakritiky: Namwala
správní zařazení: Namwala, Southern, Zambie, Afrika
zeměpisná poloha: 15° 45' 0" South, 26° 27' 0" East

Namwala a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NamwalaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Namwala. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Namwala, administrativně je místo zařazeno do oblasti Namwala, Southern, Zambie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 15° 45' 0" South, 26° 27' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Namwala v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Namwala

Hotely Namwala: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Namwala: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Namwala, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Namwala Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Namwala. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Namwala

3D mapa Namwala v Google Earth

satelitní 3D mapa Namwala, Zambie

3D mapa NamwalaGoogle Earth – podívejte se na Namwala z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Namwala dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Namwala shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Namwala, Zambie v Google Earth »

Letiště Namwala a okolí

Letiště ve městě Namwala a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Namwala říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Namwala (Zambie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Namwala a celou oblast Zambie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Namwala

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Namwala: textový odkaz

satelitní mapu Namwala: obrázkový odkaz

satelitní mapu Namwala

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Namwala: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Namwala: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Namwala: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kumch'ol-li v oblasti Chungchongnam-Do, Korejská republika
  2. Ban Pa Khoang v oblasti Dien Bien, Lai Chau, Vietnam
  3. Sullin v oblasti Huancabamba, Piura, Peru
  4. Kisulu v oblasti Kivu, Demokratická republika Kongo (Zair)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.